Мережа магазинів по Україні
Прямі поставки від виробників
Низькі ціни та зручні умови для співпраці
Найкращий сервіс та обслуговування клієнтів

Раздел не найден.

ТОВ «Фарба Трейд Профешнл»

Офіційний представник концернів AkzoNobel та Sika в Україні з 1995р. (Ексклюзивно представляє ТМ Sadolin, Pinotex, Hammerite, Casco, Synteko, Ft professional). Компанія на ринку лакофарбової продукції понад 25 років.


Головні аспекти яких приділяємо особливу увагу – якість матеріалу та екологічність продукту. Як основним вимогам при виборі матеріалів для інтер'єрів.


Девіз компанії – до клієнта, як до себе! (Ми допомагаємо вирішити Ваші завдання із оптимальним вибором матеріалів для ремонту)


Грунтуючись на своєму досвіді в обслуговуванні клієнтів, враховуючи питання і вимоги до матеріалів, що часто задаються. Компанія запустила виробництво власних матеріалів під ТМ Ft professional. За основу було взято досвід Шведських виробників лакофарбових матеріалів як лідерів у виробництві екологічних та якісних матеріалів. Було розроблено унікальну рецептуру фарб. Всі інгредієнти використовуються тільки імпортні, що визначає високу якість кінцевого продукту. Ми змогли досягти кращого поєднання на українському ринку, «ціна – якість».

Схема проезда

ТОВ «ФАРБА ТРЕЙД ПРОФЕШНЛ»
Україна, м. Київ
вул. Казимира Малевича, 86В